0
02188840056

جذب دیگران به خود – راه های جذب کردن دیگران

شاید برای خیلی ها جذب دیگران به خود کمی دشوار به نظر برسد اما نترسید ما در این مقاله به شما راه های جذب دیگران را می گوییم. همه ما دوست داریم که جزو افراد محبوب اطرافمان باشیم همه ما تلاش می کنیم تا با رفتارهایی که داریم دیگران را جذب خود کنیم. راه حل های ساده ای مانند ورزش کردن، مثبت بودن، با مزه بودن و … منجر به جذابیت ما بین دیگران می شود. دوره هایی چون جذابیت در رابطه، هوش هیجانی، عزت نفس، مدیریت اضطراب و مدیریت استرس شما را در جذاب بودن کمک شایانی خواهد کرد.

چه کسی زیباست و چه کسی جذاب ؟ (تفاوت زیبایی و جذاب بودن)

در واقع زیبایی، مفهومی سلیقه‌ ای است که هر کسی برای خود تعریفی جداگانه با دیگران از آن دارد. ممکن است فردی یک گل یا چهره را زیبا بداند در حالی که شخص دیگری آن را معمولی یا حتی زشت بداند، بنابراین زیبایی چیزی است که برای فرد دلنشین است و دوست دارد به تماشای آن بنشیند. اما جذابیت دارای بحث گسترده ‌تری است ولی مجموعا می‌ توان آن را عمومی ‌تر از زیبایی دانست. جذابیت در واقع ایجاد کشش و دلربایی در افراد است که سرچشمه آن کمبود ها، نیازها و ارزش‌ های اوست.

ویژگی هایی برای جذب دیگران به خود :

  • به کسی که می‌خواهید او را جذب کنید توجه ویژه ‌ای داشته باشید
  • خودتان باشید
  • متفاوت باشید
  • جسور اما دلسوز باشید
  • به زبان بدن‎تان توجه کنید
  • به اطرافیانتان انرژی مثبت دهید
  • با مزه باشید
  • همیشه برای گفتن یک ماجرای خوب آماده باشید
  • ورزش کنید

جذب دیگران به خود

انرژی مثبت دادن به اطرافیان چگونه باعث می شود دیگران را جذب خود کنیم؟

افراد جذاب افرادی سخنوری نیستند، اما آن‌ها می‌دانند که چگونه دیگران را به سمت خود جلب کنند. باید به گونه ‌ای با دیگران صحبت کنید که آنها پس از مکالمه با شما، با حس و انرژی مثبتی از شما جدا شوند. مثلا در یک میهمانی گوشه ای آرام ننشینید، منتظر نباشید که دیگران به سراغ شما بیایند، خودتان برای صحبت با آن ‌ها پیش‎ قدم شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونه دیگران را جذب خود کنیم کافیست کلیک کنید.

متفاوت بودن چگونه منجر به جذاببیت شما بین دیگران می شود؟

صدها هزار زن و مرد شبیه به هم لباس می پوشند، با یک لحن صحبت میکنند، واژه های یکسانی استفاده میکنند و …. بدانید برای اینکه به طور خاصی جذاب باشید، لازم است قدری متفاوت باشید تا در ذهن بمانید. فرض کنید همیشه شکل خاصی لباس می ‌پوشید. امکانات خود را برای متفاوت بودن بسنجید. وقتی در جمعی قرار دارید، فقط با جمعیت حرکت نکنید و به کسانی که خوب ارتباط برقرار می  ‌کنند گوش دهید و از آنها بیاموزید و شیوه‌ ارتباط برقرار کردن خود را داشته باشید.

جسور بودن و در کنار آن دلسوز بودن برای ایجاد جذابیت :

همه انسان ها هم زنان و هم مردان، افراد شجاع را بیشتر دوست دارند اما شجاع بودن منافاتی با دلسوز بودن ندارد. افراد مجذوب کسانی می شوند که دارای ترکیبی از شجاعت و دلسوزی هستند هم سخت باشند هم احساساتی و نشان دادن این صفات چیزی است که شما را جذاب می کند.

برای جذب دیگران به خود ، بامزه باشید :

اگر کمی شوخ طبع باشید هنگامی که در جمعی هستید، بود و نبود شما برای همه افراد حس خواهد شد. از نظر اکثر مردان، زنانی بامزه هستند که خودشان خیلی مزه نمی ریزند اما حس شیطنت و شوخ طبعی دارند درحالی که زنان، مردانی را جذاب می دانند که مزه می ریزند و توانایی خنداندن افراد را دارند.

توجه داشته باشید همه این موارد ذکر شده  باید به شکلی طبیعی و دوستانه اجرا شود. تلاش زیادی برای اینکه جذاب ‌تر باشید ممکن است نتیجه معکوس بدهد و کار را خراب کند.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.