0
02188840056

دوره آنلاین روانشناسی – انواع دوره های غیر حضوری روانشناسی

دوره آنلاین روانشناسی با دکتر ویدا فلاح در موارد متعددی چون مسائل تربیتی و خانواده، شخصیتی، بیماری های روان تنی و … انواع دوره های غیر حضوری بدون نیاز به صرف کردن هزینه های زیاد و وقت گذاشتن مسائل خود را رفع نمایید. می توانید در زمینه های مختلفی چون مدیریت اضطراب، مدیریت استرس، جذابیت در رابطه، رهایی از ترس، و … هم درخصوص تربیت فرزند موفق و اصول گفتگو در خانواده هم در خصوص ساخت شخصیت سالم و خود شناسی و هر موضوعی که شما با آن درگیر هستید و این روزها دغدغه ذهنی شما شده است، آموزش ببینید. کافیست برای هرقسمت برروی لینک کلیک کنید.

کارگاه های روانشناسی چیست؟

سطح عمومی که برای عموم افراد جامعه مناسب است و به ارتقای سطح سلامت روان جامعه  کمک می کند:  مانند کارگاه مهارت های زندگی ، کارگاه کنترل خشم ، کارگاه مدیریت اضطراب ، کارگاه آموزش مهارت های زناشویی ، مهارت های فرزندپروری ، کارگاه مهارت های ارتباطی ، کارگاه عزت نفس ، کارگاه اعتماد بنفس ، کارگاه تحلیل روانشناختی فیلم و … می باشند. بسیاری از خانواده و همسران نیاز به حضور در این کارگاه ها دارند تا بتوانند بهداشت روانی خانواده و خود را بهبود بخشند.

دوره آنلاین بیماری های روان تنی چیست؟

بیماری روان تنی در واقع به بیماری ها و دردهای جسمی اشاره دارد که در واقع ریشه و منشا آن ها روانی است. استرس و فشارهای روانی عامل اصلی ابتلا به بیماری های روان تنی هستند. به همین دلیل مجموعه متخصص دکتر فلاح برای شما در خصوص مدیریت اضطراب و مدیریت استرس دوره هایی را تهیه کرده اند تا با استفاده از این دوره های غیر حضوری روانشناسی بتوانید از ابتلا به انواع بیماری های روان تنی جلوگیری کنید.

اگرچه دلیل قطعی برای شروع آن نمی توان مشخص کرد اما تصور می شود که استرس های خاص زندگی ممکن است آغاز کننده این دردها باشند. بسیاری از افراد پس از تجربه یک وضعیت منفی قابل توجه مثل از دست دادن عشق یا روبرو شدن با یک فاجعه طبیعی دچار درد سایکوسوماتیک می شوند. استرس و فشار‌های روانی عامل اصلی ابتلا به بیماری های روان تنی ( اختلالات سایکوسوماتیک ) هستند. برخی از مواردی که در دوره ها می آموزید عبارتند از :

  • مدیریت و کاهش استرس
  • مدیریت و کاهش اضطراب
  • حل مسائل و مشکلات به دور از هیجانات مخرب
  • ارائه روش ها و راه حل های مختلف برای تسلط به خود در شرایط مختلف و …

انواع دوره های آنلاین فرزند پروری چه مواردی را به شما می آموزد؟

نقش والدین در موفقیت آتی فرزندشان از نقش مدرسه بسیار مهم تر است. والدین اولین و مهم ترین معلمان فرزندشان هستند. فرزندان از والدین‌شان ارزش های اخلاقی، باورهای عمیق و سبک های رفتاری‌شان را یاد می‌گیرند. همه این عوامل نقش بسیار پررنگی در موفقیت آتی فرزند شما در جوانب مختلف زندگی ایفا می کند، مثل جنبه‌های ارتباطی،‌ شغلی، رشد شخصی و … از دوره های مرتبط با فرزند و خانواده می توان به اصول گفتگو، تربیت فرزند موفق، سبک های ارتباطی در خانواده و … اشاره کرد. در دوره آنلاین روانشناسی فرزند پروری می آموزید :

  •  شما به خودتان در مورد هریک از این ویژگی ها چه نمره ای می دهید؟
  •  نقاط قوت و ضعف شما و همسرتان در رابطه با فرزندتان چه چیزهایی هست؟
  •  نقاط قوت و ضعف پدر و مادر شما در رابطه با شما چه مواردی بود و شما کدامیک از این موارد را در رابطه با فرزندتان تکرار می‌کنید؟ و …

دوره آنلاین روانشناسی

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.