آموزش‌ مهارت‌های زندگی

شیوه تعامل با افراد سمی

شیوه تعامل با افراد سمی | چگونه با افراد سمی برخورد کنیم

آیا می‌دانید با افرادسمی که در اطراف شما هستند چگونه رفتار کنید؟ توصیه‌ می‌کنیم حتما این ویدئو را مشاهده‌ کنید. در این ویدئو شیوه تعامل با افراد سمی را یاد می‌گیرید.

 

 

چگونه با افراد سمی برخورد کنیم

در مقاله آنچه که باید درباره افراد سمی بدانید راجع به خصوصیات این افراد و نحوه شناسایی آنها صحبت کردیم. اغلب عزیزان پرسیده‌ بودند که بعد از شناسایی، شیوه تعامل با افراد سمی چگونه است؟ باید با آنها چطور رفتار کنیم؟
در این ویدئو خانم دکتر فلاح به نکات مهمی در این‌مورد اشاره‌‌‌ کردند که دانستن آنها خالی از لطف‌ نیست.
اینکه دیگران چگونه رفتار می‌کنند، آیا سلامت اخلاقی و رفتاری‌ دارند یا نه، قطعا دست ما نیست؛ اما مراقبت از خودمان جزو وظایف ماست. وقتی بدانیم چگونه با افرادسمی برخوردکنیم دیگر در مواجه با آنها غافلگیر نمی‌شویم. و می‌توانیم در مورد چگونگی رفتارمان تصمیم‌ بگیریم چراکه نحوه برخورد ما در این شرایط اهمیت زیادی‌ دارد.
برای‌ اینکه بتوانیم عکس‌العمل‌های مناسب و درستی داشته‌ باشیم باید مهارت‌های لازم را بدست‌ بیاوریم تا با انتخاب یک برخورد مناسب علاوه بر مراقبت از خودمان به طرف مقابل هم آسیبی وارد نکنیم.
در تعاملات اجتماعی باید هر دو طرف در نظرگرفته‌ شوند وقتی ما شیوه تعامل با افراد سمی را بدانیم قطعا با یک برخورد درست مانع از تشدید مشکلات آنها می‌شویم. عدم آگاهی و نداشتن دانش لازم درمورد رفتار با این افراد، گاهی می‌تواند آسیب‌های فردی و اجتماعی جبران‌ناپذیری به دنبال داشته‌ باشد.
چاره‌کار فرار از دست آنها نیست؛ بلکه باید یاد بگیریم چگونه با افرادسمی برخورد کنیم با این روش علاوه بر پاکسازی محیط زندگیِ خودمان، مانع از ایجاد تنش‌ها و اتفاقات جبران‌ناپذیر می‌شویم.
یادگیری مهارت‌های رفتاری اهمیت زیادی‌ دارند و باید آنها را جدی‌تر پیگیری‌ کنیم. در ویدئوی آموزشی شیوه‌ تعامل با افرادسمی بیشتر تاکید بر یادگیری نحوه رفتار با آنهاست. اگر شما نگران این هستید که خودتان گرفتار افکار و رفتارهای‌سمی شوید، ویدئوی آموزشی چگونه افکار سمی را از خود دور کنیم را تماشا کنید.
در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر، دوره غیرحضوری ارتباط با افرادسمی را تهیه‌ نمایید. چرا که در آن دوره به خوبی به تمام سوالات پاسخ داده‌شده و راهکارهای عملی برای شناخت و نحوه‌ی برخورد با افراد‌سمی ارائه شده است.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

اشتراک گذاری:
Telegram
WhatsApp
Email
Twitter
Facebook
LinkedIn
Print
به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.