0

فیلم خانه ارواح(The House of Spirits)

کتاب خانه ارواح نوشته ایزابل الند در واقع اینگونه شکل گرفت: زمانی که به او خبر دادند که پدربزرگ ۱۰۰ ساله اش در حال مرگ است، او شروع به نوشتن نامه ای برای پدربزرگش کرد که در واقع متن اولیه این داستان بود.

فیلم روایت زندگی خانواده ای است که دارای دو دختر به نام های رزا و کلارا بود. رزا نامزدی به نام استبان داشت و او که از خانواده فقیری آمده بود سعی داشت تا پیشرفت کند و بتواند زندگی خوبی برای خود بسازد. اما متاسفانه رزا طی حادثه ای از دنیا رفت و استبان دلشکسته صرفا به کارش دلسپرد. بعد از چندین سال او طی ملاقاتی که با خواهر رزا یعنی کلارا داشت از او تقاضای ازدواج کرد و حاصل ازدواج آنها دختری به نام بلانکا بود. این داستان، خانواده و ارتباطاتی در این خانواده را نشان می دهد که در آن برخی با حقارت نفس هایشان وارد شده اند، با سایه هایشان رو به رو می شوند و آنچه از آن فرار می کردند را جذب می کنند. این یکی از فیلم های معرفی شده در دوره های ماست که می توان تحلیل های مفیدی از شخصیت هایش داشت.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *