0
02188840056

قانون توجه

يكي از بهترين راهها براي رسيدن به موفقيت اين است كه از قانون توجه استفاده كنيد . درباره آنچه مي خواهيد تصوير سازي واضحي انجام دهيد و به آن تمركز كنيد . خود را در آن وضعيت دلخواه ببينيد و دچار وجد و خوشحالي شويد و حتي شكرگزاري انجام دهيد . با اين كار باور و اعتقاد شما درباره وضعيت و استحقاقتان تغيير مي كند و نيروي جذب شما در جهت انتخابتان ، فرصتهايي را سرراهتان قرار مي دهد تا به سمت هدف خود برويد .
مراقب باشيد انرژي ذهني خود را صرف اعتراض و مقاومت درباره وضعيت موجود نكنيد . آنچه امروز داريد حاصل انتخابها و نيازهاي گذشته شما بوده وهر گاه آنچه هستيد تغييركند ، آينده تان تغيير مي كند .
توجه كنيد شما افكارتان را در نيمكره چپ مغزتان حفظ مي كنيد و تصاوير ذهني را در نيمكره راست مغزتان . تصاوير بسيار قدرتمندتر از افكار و كلمات هستند . اگر درباره موفقيت فكر كنيد يا جملاتي را با خود تكرار كنيد ولي شكست را تصور كنيد ، شكست را انتخاب مي كنيد . پس هر روز وقت بگذاريد و به شكل مكتوب آنچه مايليد بدست آوريد بنويسيد و بعد از نوشتن هدف به مدت يك دقيقه با چشمان بسته از آن خواسته تصوير سازي كنيد .

 

مطالب مرتبط:

هفت قانون معنوی موفقیت

دوره شفا و معنویت

مدیتیشن انرژی جذب – قانون جذب

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.