0

قانون توجه

یکی از بهترین راهها برای رسیدن به موفقیت این است که از قانون توجه استفاده کنید . درباره آنچه می خواهید تصویر سازی واضحی انجام دهید و به آن تمرکز کنید . خود را در آن وضعیت دلخواه ببینید و دچار وجد و خوشحالی شوید و حتی شکرگزاری انجام دهید . با این کار باور و اعتقاد شما درباره وضعیت و استحقاقتان تغییر می کند و نیروی جذب شما در جهت انتخابتان ، فرصتهایی را سرراهتان قرار می دهد تا به سمت هدف خود بروید .
مراقب باشید انرژی ذهنی خود را صرف اعتراض و مقاومت درباره وضعیت موجود نکنید . آنچه امروز دارید حاصل انتخابها و نیازهای گذشته شما بوده وهر گاه آنچه هستید تغییرکند ، آینده تان تغییر می کند .
توجه کنید شما افکارتان را در نیمکره چپ مغزتان حفظ می کنید و تصاویر ذهنی را در نیمکره راست مغزتان . تصاویر بسیار قدرتمندتر از افکار و کلمات هستند . اگر درباره موفقیت فکر کنید یا جملاتی را با خود تکرار کنید ولی شکست را تصور کنید ، شکست را انتخاب می کنید . پس هر روز وقت بگذارید و به شکل مکتوب آنچه مایلید بدست آورید بنویسید و بعد از نوشتن هدف به مدت یک دقیقه با چشمان بسته از آن خواسته تصویر سازی کنید .

 

مطالب مرتبط:

هفت قانون معنوی موفقیت

دوره شفا و معنویت

مدیتیشن انرژی جذب – قانون جذب

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *