0
02188840056

مدیتیشن جذب ارتعاش چیست؟ هرآنچه که باید از آن بدانید!

مدیتیشن جذب ارتعاش روشی برای بالا رفتن انرژی های درونی که منجر به دست یابی به خواسته هایمان می شود. داشتن ارتعاشات بالا بدین معنی است که در وجود خود احساساتی مثل شادمانی، عشق و شور و اشتیاق و انتظاری لبریز داشته باشید. ارتعاشات پایین هم بدین معنی است که غرق احساسات منفی چون غم، خشم و نگرانی، استرس و اضطراب باشید.

گرچه درک قانون جذب بسیار ساده است اما گاهی استفاده از آن به سختی صورت می گیرد. چون فرهنگ و آموخته های ما به ما یاد داده است که افکار و احساسات ضعیفی داشته باشیم. ما یاد گرفته ایم که نگران وقوع اتفاقات بد باشیم و دائم دلشوره داشته باشیم.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یا قانون ارتعاش دارای انواع مختلفی است که انسان با یادگیری و استفاده از آن می تواند به هرچیز معقولی که میخواهد برسد. ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در جهان است، خداوند طوری کائنات را برنامه ریزی کرده است که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برسد. رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوها از طریق کائنات و جهان هستی صورت میگیرد. از دوره های مرتبط با موضوع مقاله می توان به دوره مدیتیشن انرژی جذب و تفکر عقلانی اشاره کرد.

مدیتیشن ارتعاش جذب چیست؟

انرژی جذب یعنی یکی کردن ارتعاشات ذهنی خود با هدف و خواسته هایمان است، اما یکی شدن با خواسته‌ها تنها با فکر کردن به آن خواسته بدست نمی‌آیدوقتی به چیزی فکر می کنید، این فکر ممکن است هدفمند و متمرکز نباشد و در صورتی که اینچنین نباشد جوابی هم دریافت نمی کنیدارتعاشات، هم راستا شدن با خواسته و هدف به شکلی آگاهانه است.

 برای مثال، اگر به دنبال جذب شخصی با ویژگی های خاص هستید، باید با تمام وجود، ویژگی هایی که در نظر دارید را بخواهید، یعنی خواستن عمیق آن ویژگی ها را در درون تان احساس کنید نه اینکه فقط به آن ویژگی ها فکر کنید.  یا مثلا اگر می خواهید ثروت را به زندگی تان جذب کنید، باید با تمام وجود مملو از اشتیاق پول و ثروت شوید، باید کمترین مبلغ پولی را هم که در حال حاضر دارید دوست بدارید و از کم بودن آن ناراضی و گله مند نباشید.

مدیتیشن جذب ارتعاش

افزایش ارتعاش :

یکی از گام های اصلی در استفاده موفقیت آمیز قانون جذب برای جذب آگاهانه واقعیت زندگی تان یادگیری نحوه ی افزایش ارتعاش آن است. اگر باورهای منفی و محدود کننده داشته باشید ارتعاشات شما بسیار پایین و ضعیف خواهد بود.

هرچه ارتعاشات شما پایین باشد انرژی کمتری دارید و کمتر شاد و خلاق هستید و از لحاظ جسمی و عاطفی احساس بدتری دارید. اساسا هرچه ارتعاش شما پایین تر باشد از حقیقت وجودی خود دورتر می شوید.

افزایش ارتعاشات تان شما را به آنچه واقعا هستید نزدیک تر می سازد. اما موضوع این است که در واقع شما مجبور نیستید ارتعاشات خود را افزایش دهید. تنها کاری که باید بکنید این است که مانع کاهش میزان ارتعاشات خود شوید.

راه های بالا رفتن ارتعاش :

نفس عمیق بکشید:

نفس عمیق و آرام ارتعاشات شما را بالا خواهد برد. می توانید این کار را در همه جا و هر وقتی که نیاز به آرامش دارید انجام دهید. به درستی نفس بکشید. ابتدا در دو شماره نفس را به درون شش های خود منتقل کنید. چهار شماره بشمارید و هوا را درون سینه تان نگه دارید و سپس به آرامی و در دو شماره هوای داخل شش هایتان را به بیرون بفرستید.هر صبح که از خواب بیدار می شوید به مدت 20 دقیقه در هوای آزاد ورزش کنید، به پیاده روی تند بروید و یا در نزدیک ترین پارک محله تان بدوید. می توانید باشگاه ثبت نام کنید یا هفته ای سه روز به کلاس رقص بروید.

انجام دادن مراقبه و مدیتیشن :

انجام دادن مرتب مراقبه باعث می شود ارتعاشات شما به طور منظم  بالاتر برود و ارتعاشات جدیدترکه حاصل حالت مراقبه است در وجود شما دوباره و دوباره تنظیم می شوند و دیگر به همان جایی که موقع شروع بودید باز نمی گردید. اگر روزانه فقط 20 دقیقه مراقبه کنید به تدریج نقطه ارتعاش شما را به فرکانس های بالاتر و بالاتری تغییر می کند.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.