0
02188840056

مراحل قانون جذب از طریق انرژی مثبت

قانون جذب به ما کمک می کند تا بتوانیم انرژی مثبت را به سمت خود بکشانیم و از طریق آن به اهداف آرزوهای خود برسیم . مراحل قانون جذب شامل سه مرحله درخواست، باور و دریافت می‌شود که در ادامه این مطلب قصد داریم به شرح هر یک بپردازیم. امیدواریم که بتوانیم هر روز قدم های مثبتی در زمینه ارتقا و توسعه فردی و زندگی خود برداریم.

شما می توانید از طریق دوره های غیر حضوری که در این وبسایت ارائه شده است به افزایش مهارت های زندگی در خود بپردازید جهت مشاهده این دوره ها به صفحه دوره های غیر حضوری مهارت های زندگی مراجعه کنید.

قانون جذب ما می گوید کائنات که شامل انرژی هایی که گوناگون هستند تمایل دارند که انرژی مانند خود را جذب کند و انرژی های غیر همانند را دفع سازند. پس انرژی مثبت می تواند مثبت ها را به سمت شما جذب کند و همچنین منفی ها را از شما دور نگه دارد. لذا می خواهیم با یکدیگر به تبیین هریک از مراحل قانون جذب بپردازیم.

مراحل قانون جذب

مراحل مختلف قانون جذب در ۷ قدم

۷ قدم برای اینکه به خواسته هایت برسی.

قدم اول :

اولین قدم برای طی مراحل قانون جذب این است که ذهنت را آرام کنی. اولین مرحله در حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه طول می‌کشد. در طول این زمان همه مسائل را از ذهن خود خارج کن تا به آرامش روانی برسی شما می توانید از طریق آموزش هایی که در خصوص مدیتیشن داده شده است به این آرامش ذهنی برسید همچنین در دوره های غیر حضوری ما میتوانید مهارت مدیتیشن  را کسب کنید.

قدم دوم :

حتماً از قبل فکر کن که می خواهی به چه چیزی برسی و وقتی که هدف خود را مشخص کردی دیگر به آن شک نکن. با باور قلبی کامل آن را برای کائنات بفرست. فراموش نکن که کائنات آن چیزی را که شما واقعاً می خواهی به شما می دهد پس باور قلبی به کائنات کمک کنید تا خواسته شما را دریابد.

کائنات که از انرژی ساخته شده است تمام آن چیزی را که مثبت و سازگار با ذهنیت شماست را به شما باز می گرداند. پس بهتر است قبل از هر چیز ذهن خود را سرشار از افکار مثبت کنی. و خواسته خود را دقیق و شفاف بدانی. در صورتی که خواسته شما مبهم باشد کائنات به خوبی آن را دریافت نمی کنند. خواسته شفاف تان باید بدون شک و تردید و با اطمینان کامل باشد.

قانون جذب

قدم سوم :

خواسته‌هایت را تصور کن از این طریق می توانی تصویر دقیقی از آن چیزی که می‌خواهی در اختیار کائنات قرار دهی. هر چه این تصویر با جزئیات بیشتری باشد بهتر است. به گونه‌ای خواسته خود را تصور کن که انگار همین الان هم آن را داری. مثلا اگر می خواهی یک نقاش ماهر شوی از همین الان تصور کن که در این کار مهارت لازم را داری. نقاشی های زیبای شما مورد توجه افراد قرار گرفته است. یا اگر می خواهی در آینده پزشک موفقی شوی تصور کن که در مطب خود نشسته و بیماران پشت در منتظرت هستند و در کار خود موفق بسیار موفق هستی.

قدم چهارم :

قدم چهارم در طی مراحل قانون جذب این است که آن چیزی را که میخواهی بنویسی. نوشتن باید به گونه‌ای باشد که انگار در حال حاضر آن چیز را داریم. برای مثال بنویس من پزشک موفقی هستم که… . در نوشته ات برای رسیدن به چیزی که داری سپاسگزار باش این نوشتن را هر روز تا زمانی که به خواسته خود رسیدی ادامه بده نوشتن باعث می‌شود که ذهنت به آرامش برسد و سرشار از انرژی مثبت شوی. به هیچ وجه در جملات خود از لحن منفی استفاده نکن. معجزه نوشتن آرزوهایت را محقق می سازد.

قدم پنجم :

تصور کن به آن چیزی که می خواهی رسیده ای پس از آن لذت ببر. این مرحله مهم ترین مرحله قانون جذب است. شما باید احساسی که بعد از دریافت خواسته ات داری را درک کنی و طوری رفتار کنی که انگار آن خواسته را الان داری. مثلاً نحوه صحبت کردن و رفتار و کردارت باید به صورتی باشد که بعد از رسیدن به آن خواسته خواهد بود. در این مرحله است که کائنات تمام آن احساسات مثبتی را که تو در خود ایجاد کرده ای و به تو خواهند داد و پاسخ خواسته هایت را با رسیدن به آن خواهی گرفت.

مراحل قانون جذب

قدم ششم :

شکرگزار باش. برای تمام چیزهای مثبتی که داری آن‌ها را برشمر، و کوچک و بزرگ را ، به آنها فکر کن و از بابت آنها سپاسگزار باش. این کار باعث می شود که تمام خوبی‌ها و نیکی‌هایی که داری را درک کنی و کائنات خوبی ها و خرسندی های بیشتری را به سمت شما روان خواهند کرد.

اگر هر روز نشانه های جدیدی را می بینی که متوجه می شوی به خواسته ات خواهی رسید شکرگزار باش. اگر به بخشی از خواسته ات رسیده ای شکرگزار باش. اگر قدمی در راستای دریافت خواسته هایت برداشته ای شکرگزار باش. فراموش نکن که همیشه بابت هر آنچه که از خوبی ها به سمتت روان شده است سپاسگزاری کنی.

در تمام طول این پروسه باید شکرگزاری را مد نظر قرار بدهی. شکر گذاری سرعت حرکت مثبت ها و خواسته هایت را به سمت شما چند برابر خواهند کرد.

قدم هفتم :

قدم هفتم و آخرین قدم از مراحل قانون جذب این است که به کائنات اعتماد داشته باشی. اگر مدام غر بزنی که چرا به خواسته ام نرسیدم و یا اینکه کی به خواسته ام خواهم رسید. یعنی به کائنات می فهمانی که این چیز را نداری و نداشتن بیشتر آرزوهایت نصیبت خواهد شد. پس به گونه‌ای رفتار کن که آن خواسته‌ها را داری.

دنیایی را تصور کن مثل دنیای فعلی و پیرامونت با این تفاوت که در آن تا به همه خواسته‌های که داشتی رسیده ای و در آرزوهایت زندگی می کنی.صبر داشته باش و بدون اینکه استرسی را متوجه زندگیت کنی به تصور خواسته هایت ادامه بده. همیشه مثبت باش و تا رسیدن به آرزوهایت از تلاش دست نکش.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

دیدگاه کاربران
  • فاطمه 27 مهر 1399

    مطالبتون عالیه بسیار طبقه بندی شده و شیوا لذت بردم.خیلی خیلی سپاسگزارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.