0

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

طبق قانون جذب افراد با تمرکز بر افکار خود، می‌توانند تجربه ‌های مثبت و منفی خاصی را به زندگی خویش وارد کنند و آن‌ها را تجربه کنند. شما میتوانید با استفاده از قانون جذب به خواسته های معقولتان برسید شاید برای بعضی از انسان ها این سوال پیش آید که چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال کافیست ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

قانون جذب چیست؟

انسان با استفاده از قانون جذب یا قانون ارتعاش می تواند به هرچیز معقولی که میخواهد برسد. ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در جهان است، خداوند طوری کائنات را برنامه ریزی کرده است که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برسد. رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوها از طریق کائنات و جهان هستی صورت میگیرد.

قانون جذب به ما می گوید کائنات که شامل انرژی های گوناگون است، تمایل دارند که انرژی مانند خود را جذب کنند و انرژی های غیر همانند را دفع سازند. پس انرژی مثبت می تواند مثبت ها را به سمت شما جذب کند و همچنین منفی ها را از شما دور نگه دارد.

قانون جذب به ما کمک می کند تا بتوانیم انرژی مثبت را به سمت خود بکشانیم و از طریق آن به اهداف و آرزوهای خود برسیم همچنین مراحل قانون جذب شامل سه مرحله درخواست، باور و دریافت می‌شود.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

چرا قانون جذب پنهان بوده است؟

در طول هزاران سال، انسان‌های بسیار زیادی از این قانون برای رسیدن به ثروت و آرزوهای خود استفاده کردند. پنهان ماندن شیوه استفاده از این قانون به علت ترس و طمع ثروتمندان گذشته بوده که می‌خواستند تنها خودشان از روش جادویی این قانون اطلاع داشته باشند. چیزی که باعث شد قانون جذب تا این حد معروف و مشهور شود، پیدا کردن ردپای این قانون درگذشته و تایید کردن آن توسط دانشمندان فیزیک کوانتوم بود. دکتر «جان هاگلین» فیزیک ‌دان کوانتوم، نظریه‌ پرداز اجتماعی در خصوص این‌ مورد می‌گوید:

مکانیک کوانتوم و کیهان ‌شناسی کوانتومی این موضوع را که جهان هستی از فکر و اندیشه شکل ‌گرفته، می‌پذیرد و این نظریه که هر آنچه پیرامون ما است روزی تنها یک فکر بوده را تایید می‌کند؛ بنابراین‌ همه ‌چیز به این بستگی دارد که ما چطور از قدرت خود استفاده می‌کنیم؛ مثبت یا منفی. درواقع هیچ ‌گونه محدودیتی برای نیروی بالقوه انسان‌ها وجود ندارد. این کار به راستی از طریق سطحی که در آن هستیم و به آن می‌اندیشیم، صورت می‌گیرد.

قانون جذب کائنات چیست؟

در سال ۲۰۰۹ بود که قانون ارتعاش جذب به دنیا معرفی شد. از این سال تا به امروز تبلیغات زیادی در پیرامون قانون ارتعاش صورت گرفته است. کتاب های مختلف، مقالات و حتی فیلم هم در مورد آن ساخته شده است. بر اساس قانون ارتعاش زندگی انسان و سرنوشت او بستگی به طرز فکر و انواع او دارد. انسان به هر چیزی که فکر کند و آن را در ذهن خود تجسم نماید، آن را به زندگی خود جذب می کند. چرا که ذهن انسان فرکانس هایی را به کائنات ارسال می کند و کائنات هم در پاسخ به این فرکانس ها انسان را به خواسته های خود می رساند.

قانون کائنات، یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها است . شما اگر قانون جذب کائنات را بدانید و از آن استفاده کنید میتوانید به هر خواسته و هدفی که داشته باشید برسید. طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

رابطه افکار انسان با قانون جذب :

بر اساس قانون کائنات، بین کائنات و افکارتان یک رابطه وجود دارد . خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده است که می تواند انرژی و ارتعاشی که از ذهنتان ارسال می شود را دریافت کنند و با توجه به آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان کنند. با توجه به قانون کائنات، افکارتان می تواند انرژی و ارتعاشی که ذهنتان تولید میکند را کنترل کند، و احساسات به شما می گوید که الان در حال فرستادن چه ارتعاش و انرژی به کائنات هستید.

طبق قانون ارتعاش یک سری از عوامل بیرونی می‌تواند احساساتتان را تغییر دهد، فکر کردن به یک خاطره خوب، موفقیت مالی گذشته، گوش دادن به آهنگ های شاد، دیدن تصاویر عکس خواسته هایتان و … می ‌تواند در شما احساس خوبی را ایجاد کند و همین احساس خوب باعث ایجاد اتفاقات خوب در زندگی شما می شود.

دوره روانشناسی مدیتیشن انرژی جذب شما را در رسیدن به خواسته هایتان کمک خواهد کرد، کافیست برروی لینک کلیک کنید.

برای قانون جذب انواعی وجود دارد ؟

پاسخ به این سوال خیر می باشد. آنچه که سبب می شود، ما فکر کنیم، قانون ارتعاش انواع مختلفی دارد، استفاده از قانون جذب برای به دست آوردن هدف های مختلف می باشد. برای از قانون جذب برای رسیدن به ازدواج، برخی دیگر به ثروت و یا اهداف دیگر استفاده می کنند. از جمله اهداف که از قانون ارتعاش می توان برای رسیدن به آن ها استفاده کرد، عبارتند از:

  • قانون ارتعاش عشق
  • قانون ارتعاش سلامتی
  • قانون ارتعاش ثروت

قانون جذب عشق چیست؟

در قانون جذب عشق می آموزیم از این موهبت زندگی که می توانیم بهره ببریم و در میان آدم ها آنچه دوست داریم برگزینیم و از آنچه دوست نداریم روی برگردانیم. قانون جذب به شکل کاملا شگفت انگیزی برای ازدواج تاثیرگذار است. از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که در شخصی نمی‌ پسندید، در خودتان عشق ایجاد کنید، بلکه کافی است بدون نشان دادن احساس خاصی از آن روی برگردانید.

قانون جذب ثروت چیست؟

قانون جذب ثروت یک قانون ثابت در جهان است که با استفاده از آن میتوانید ثروت و پول فراوانی را جذب کنید. اگر اصول قانون جذب ثروت را بدانید و در زندگیتان پیاده سازی کنید مطمئن باشید ثروت فراوانی وارد زندگیتان خواهد شد. در قانون جذب ثروت اصلا فرقی نمی کند که کار شما چیست و چه کاره هستید. شما اگر اصول قانون جذب ثروت را بدانید و در زندگیتان پیاده سازی کنید مطمئن باشید در زمینه ثروت و پول به بیشتر از آن چیزی که می خواهید خواهید رسید.

اما یک نکته بسیار مهم برای جذب ثروت این است که شما باید اصول قانون جذب ثروت را بدانید. برای اینکه ثروتمند شوید باید با قوانین جذب ثروت آشنا باشید و بتوانید ارتعاش ثروت و پول به کائنات بفرستید. یکی از مهم ترین نکاتی که می توانید با استفاده از قانون جذب، ثروت و پول فراوانی را جذب کنید این است که باید حتماً عاشق کاری که انجام می دهید باشید و یا کاری را انجام بدهید که واقعا عاشقش هستید.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم :

شما با انجام 7 مرحله آسان می توانید از قانون جذب استفاده نمایید و به خواسته ها و آرزو های معقولتان دست یابید. خاطر نشان کنیم که آنچه اکنون در اطراف شماست چیزی نیست جز آنچه تا به امروز خواسته بودید.

1. ذهنتان را آرام کنید :

در اولین قدم برای رسیدن به خواسته ها با استفاده از قانون جذب این می باشد که ذهن خود را آرام کنید. حدود 5 الی 10 دقیقه همه مسائل را از ذهن خود دور نمایید تا به آرامش روانی دست یابید شما میتوانید با انجام انواع مدیتیشن های آرامش ، ذهن خود را آرام سازید.

2. به چه چیزی میخواهید برسید؟

حتما درخصوص خواسته ای که دارید فکر میکنید وقتی هدف یا خواسته خود را مشخص کردید دیگر به آن شک نکن! با باور قلبی کامل میتوانید این خواسته را برای کائنات بفرستید و فراموش نکنید که کائنات آن چیزی را که شما واقعا میخواهید به شما میدهد.

کائنات که از انرژی ساخته شده است تمام آن چیزی را که مثبت و سازگار با ذهنیت شماست را به شما باز می گرداند. پس بهتر است قبل از هر چیز ذهن خود را سرشار از افکار مثبت کنی. و خواسته خود را دقیق و شفاف بدانی. در صورتی که خواسته شما مبهم باشد کائنات به خوبی آن را دریافت نمی کنند. خواسته شفاف تان باید بدون شک و تردید و با اطمینان کامل باشد.

3. خواسته هایتان را تصور کنید :

خواسته های خود را تصور کنید چرا که از این طریق میتوانید تصویر دقیقی از آن چیزی که میخواهید را در اختیار کائنات قرار بدهید. هرچه این تصویر دارای جزئیات بیشتری باشد، بهتر است. باید به گونه ای خواسته خود را تصور کنید که انگار همین الان آن خواسته را دارید. مثلا اگر میخواهید نقاش ماهری شوید کافیست تصور کنید همین الان مهارت لازم را در این کار دارید.

4. خواسته هایتان را بنویسید :

شما باید چیزی را که میخواهید، بنویسید. نوشتن خواسته ها باید به گونه ای باشد که انگار درحال حاضر آن چیزی که میخواهید را دارید. به عنوان مثال بنویسید من نقاش ماهری هستم که … باید بدانید که نوشتن را باید تا زمانی که به خواسته خود برسید ادامه دهید چرا که نوشتن منجر به آرامش ذهنی می شود و شما را سرشار از انرژی مثبت میکند.

استفاده از دوره آنلاین روانشناسی نوشتن روزانه به شما در محقق ساختن آرزوهایتان کمک خواهد کرد کافیست برروی لینک کلیک کنید.

5. تصور کنید به آنچه که میخواستید، رسیده اید :

در این مرحله باید تصور کنید به آن چیزی که میخواهید رسیده اید، پس از آن لذت ببرید درواقع این مرحله مهم ترین مرحله در قانون جذب است. شما باید احساسی که بعد از دریافت خواسته خود دارید را درک کنید و به گونه ای رفتار کنید که انگار اکنون آن خواسته را بدست آوردید.

6. شکرگزار باشید :

برای تمام چیزهای مثبتی که دارید چه کوچک و چه بزرگ، به آنها فکر کنید و از بابت آنها سپاسگزار باشید. این کار باعث می شود که تمام خوبی‌ها و نیکی ‌هایی که دارید را درک کنید و کائنات خوبی ها و خرسندی های بیشتری را به سمت شما روان کنند. در تمام طول این پروسه باید شکرگزاری را مد نظر قرار بدهید. شکر گزاری سرعت حرکت خواسته هایتان را به سمت شما چند برابر خواهد کرد.

7. به کائنات اعتماد داشته باشید :

آخرین قدم درخصوص پاسخ به سوال چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ، اعتماد به کائنات است. اگر مدام غر بزنید که چرا به خواسته ام نرسیده ام و یا کی به خواسته ام میرسم؟ یعنی به کائنات می فهمانید که آن چیزی که میخواسته اید را ندارید و این موضوع نداشتن بیشتر آرزوها را نصیبتان خواهد کرد.

و در نهایت صبر داشته باشید و بدون اینکه استرسی را متوجه زندگیتان کنید به تصور خواسته هایتان ادامه بدهید. همیشه مثبت باشید و تا رسیدن به آرزوهایتان از تلاش دست نکشید.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *