0

چگونه زن جذابی باشیم ؟ راهکارهایی برای افزایش جذابیت زنانه

شاید همه ما تا به حال به این فکر کرده باشیم که چگونه زن جذابی باشیم ؟! بهتر است بدانید جذابیت در نگاه جنس مخالف صرفا داشتن ظاهری زیبا نیست. افراد جذاب کشش قوی و خاصی دارند. البته ممکن است جذب ظاهر زیبای فردی هم بشویم، اما عموما اعتماد به نفس، شور و شوق و شخصیت دیگران است که ما را جذب می‌کند.

جذابیت یک زن چیزی فراتر از چهره زیبا و اندامی بدون نقص است. زنان زیبای بسیاری وجود دارند که به هیچ وجه جذاب و تو دل برو نیستند و از طرفی زنان با چهره و اندام معمولی نیز وجود دارند که از نظر دیگران بسیار خاص و دوست داشتنی هستند. این موضوع به این دلیل است که جذاب بودن یک مهارت است نه یک ویژگی ذاتی

چگونه زن جذابی باشیم

تفاوت زیبایی با جذابیت چیست؟

جذابیت ظاهری افراد خیلی زود فروکش می‌کند، به طوری که فرد زیبا، همچون وسیله ‌ای به نظر می‌آید که قرار است ژن ‌های شما را به نسل بعد منتقل کند. چیزهایی که باعث جذابیت ظاهری زنان می‌شود عبارتند از: ‌جوانی، نسبت عرض کمر به لگن، پوست سالم، لب برجسته و دندان ‌های سفید، چشمان بزرگ، چانه‌ کوچک و موهای براق است. این معیارها در مردان شامل بلندی قد، شفافیت چشم و پوست، حجم عضلات و تن صدا، دندان‌های خوب و دیگر علایم سلامتی است. همه این‌ها را به احساس سلامتی، سرزندگی و پیشینه ژنتیکی خوب اضافه کنید.

در هر دو جنس، تناسب فیزیکی بسیار جذاب است. با این وجود برخی ممکن است بسیار عالی به نظر برسند و تمام ویژگی‌ های ظاهری را داشته باشند، اما حسی بسیار سرد و بی‌روح به شما بدهند. افراد جذاب ممکن است زیبا به نظر نرسند اما افسون خاصی دارند. در ادامه مقاله چگونه زن جذابی باشیم ؟ راهکارهایی برای افزایش جذابیت زنانه با ما همراه باشید تا با به کار بردن راهکارهای ساده ارائه شده در این مقاله، بتوانید در افزایش جذابیت خود گامی موثر بردارید.

چگونه زن جذابی باشیم ؟

برای رسیدن به جذابیت اول باید دیگران را دوست داشته باشید

این درست است که عبوس بودن، سرد و مرموز بودن و کم حرف و بی‌ روح بودن ممکن است بعضی ها را جذب کند، اما بیشتر مردم را جذب نمی‌کند. از نگاه مردم، زنانی جذاب هستند که به نظر می‌رسد دیگران را دوست دارند.

جرأت متفاوت بودن داشته باشید

می دانید که هر کدام از ما به نوعی منحصر به فرد هستیم. اگر می‌خواهید جذاب باشید، بر آنچه شما را از دیگران متمایز می‌کند تمرکز کرده و آن را پرورش دهید. مردان، مجذوب زنانی می‌شوند که شبیه دیگر زنانی که تا بحال دیده اند، نباشد. خودتان باشید. اگر با لباسان زرق و برق دار و جذاب راحت نیستید و دوست دارید یک شلوار لی و کتانی بپوشید، به خودتان فشار نیاورید و همین کار را بکنید.

اگر اسب سواری را به خرید کردن ترجیح می‌دهید، شک نکنید. هیچ نیازی نیست که همرنگ جماعت باشید. کمبودهای خودتان را بشناسید و سعی در بهبود آنها داشته باشید. نقاط قوتتان را برجسته کنید و به خود واقعی‌تان اجازه درخشیدن بدهید. ظاهرسازی هیچوقت شما را جذاب نخواهد نمود.

شوخ طبع باشید اما به اندازه

اگر در زمان صحبت کردنتان اشتباهی کردید لازم نیست خجالت بکشید و تمام تمرکز خود را از دست بدهید. می توانید به آسانی به اشتباه خود بخندید و موجب بهبود روحیه خود و طرف مقابلتان شوید. البته لازم است بدانید که این رفتار باید به اندازه باشد. شوخی کردن و استفاده از لطایف خوب است اما اگر بیش از حد باشد یا در جمع هایی باشد که شایسته نیست می تواند احساس نا خوشایندی به طرف مقابلتان بدهد‌.

مهربان باشید

زن خشن و ناملایم به جای جذاب دیده شدن، درنظر افرادی که وی را میبینند بازتابی زشت خواهد داشت. سعی کنید با همه خوب و مهربان باشید، البته آمادگی دفاع کردن از خود در برابر رفتارهای گستاخانه را نیز داشته باشید همچنین اگر شخصی را متفاوت می یابید سعی نکنید به او بفهمانید که شما از او بهتر هستید.

مثبت اندیش باشید

یکی دیگر از راه های جذاب بودن، مثبت اندیش بودن است. مثبت فکر کردن نه تنها می تواند موجب آرامش روحی خود شما شود بلکه احساس خوبی را به طرف مقابلتان می دهد. نا ملایمتی ها را به روی خود نیاورید. فراموش نکنید که همیشه همه چیز ایده آل نیست پس بهتر است نیمه پر لیوان را ببینید تا نه تنها حس خوبی داشته باشید بلکه این حس خوب را به شریک زندگی و سایر اطرافیانتان هم منتقل کنید.

خودِ خودتان باشید

مهم نیست که برخی از اخلاق ‎هایتان بد است یا این که از نظر خودتان شخصیت دوست داشتنی ندارید، هر چه هستید، سعی کنید خودتان باشید. مردم شخصیت‌های تکراری را دوست ندارند بلکه جذب افرادی یا شخصیت‌های خاص و منحصر بفرد می‌شوند. شما برای چیزی که اکنون هستید، سال‌ها زمان گذاشته ‎اید، بنابراین خودتان را دوست داشته باشید.

چگونه زن جذابی باشیم

هیجانات مثبت از خود بروز دهید

سرایت هیجانی بازگو کننده اتفاقی است که وقتی مردم به شدت تحت تاثیر روحیه و انرژی دیگران قرار می‌گیرند، رخ می‌دهد. انسان‌ها می‌توانند هیجانات و احساسات اطرافیانشان را ناخودآگاه حس کنند. این پدیده احتمالا به این دلیل رخ می‌دهد که ما حرکات و حالات صورت اطرافیان‌مان را به طور طبیعی تقلید می‌کنیم و در نتیجه احساسی مشابه احساس آنها پیدا می‌کنیم. اگر می‌خواهید دیگران وقتی در کنارتان هستند، شاد باشند، تلاش کنید تا احساسات مثبت را منتقل کنید.

به دیگران لبخند بزنید

در کنار خندیدن ، لبخند زدن یکی از ساده ترین راه های تابش جذابیت است. وقتی لبخند می زنید با همه اطرافتان ارتباط برقرار می کنید. آیا می دانید موفق ترین افراد، بیشتر لبخند می زنند؟ درسته. به علاوه ، لبخند مسری است و لبخند شما به لبخند زدن دیگران کمک می کند. صورت ‌های خندان جذاب‌تر هستند و لبخند زدن هنگامی که به چشم‌ های دیگران مستقیم نگاه می‌کنید، شما را حتی جذاب‌تر می‌کند. لبخند زدن پیام‌هایی را مانند: «من دوست‌‌داشتنی هستم. من اعتماد به نفس بالایی دارم، خوش‌بین و باانرژی هستم» ارسال می‌کند.

احساس جذابیت کنید

یکی دیگر از راه های رسیدن به سوال چگونه زن جذابی باشیم ؟؟؟ این است که جذاب بودن خود را قبول داشته باشید چرا که هرکدام از ما زیبایی طبیعی خاص خود را داریم. وقتی صمیمانه باور کنید فردی جذاب هستید ، اطرافیان شما نیز همین فکر را خواهند کرد.

نتیجه گیری :

در این مقاله،‌ با ویژگی‌هایی که زنان را جذاب تر می کند آشنا شدید و مواردی که می تواند جذابیت درونی و شخصیتی را در شما تقویت کند را شناختید. اگر مایلید به طور عمیق تری روی خودتان و شخصیت تان کار کنید تا نه تنها در روابط جذاب تر ظاهر شوید، بلکه با کنترل و اثرگذاری بیشتری با دیگران ارتباط برقرار کنید،‌ میتوانید از نکات و راهکارهای ارائه شده در دوره های عزت نفس، هوش هیجانی در جهت خودسازی و توسعه فردی استفاده کنید.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *