0
02188840056

کتاب لحظه های ناب زندگی

کتاب “لحظه های ناب زندگی” نوشته خانم باربارا دی انجلس – انتشارات اوحدی -ما را دعوت می کند که زندگی را لحظه لحظه تجربه کنیم و با دائما در آینده یا گذشته بودن، ناهوشیارانه عمرمان را هدر ندهيم. لحظه های ناب زندگی به ما نشان می دهد که شادمانی حقیقی در همین لحظه وجود دارد و نه در گذشته یا آینده. این کتاب،‌ شادمانی را نه یک داشته،‌ بلكه یک مهارت می داند – مهارت درک کردن هر لحظه و به تمامیت زندگی کردن آن.

در بخشی از این کتاب، خانم دی آنجلس جمله جالبی به شرح زیر بیان می‌كند:

“اول دلم لك زده بود كه بتوانم دبیرستان را تمام كنم و به دانشگاه بروم. بعد داشتم می‌مردم كه دانشگاه را تمام كنم و سر كار بروم، بعد دلم لك زده بود كه ازدواج كنم و بچه‌دار شوم. بعد همیشه منتظر بودم كه بچه‌هایم بزرگ شوند و به مدرسه بروند و من بتوانم دوباره مشغول كار شوم. بعد آرزو داشتم كه بازنشسته شوم و حالا دارم می‌میرم كه یك دفعه متوجه شدم « اصلاً یادم رفته بود زندگی كنم » شاد بودن و احساس خوشبختی را به اگرهایمان مربوط نكنیم زیرا اگرها پایان ناپذیرند و بیاد داشته باشیم زندگی یك سفر است و هدف نیست.”

زندگي درك لحظه هاست، خواندن اين كتاب را به همه كساني كه دوست دارند از لحظات زندگي لذت ببرند پيشنهاد مي كنم.

 

دوره به سوی ذهن آگاهی

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.