0

کتاب منش رهبری

این کتاب، منبعی خودآموز است؛ هدف آن، کمک به شما در پیدا کردن شناختی بهتر از خودتان است، تا بتوانید بدین وسیله، رشد و تغییر کنید وبه رهبری بهتر تبدیل شوید. هدف اصلی این کتاب، ارائه برخی مدل های توسعه یافته ای است تا به شما در بازآفرینی یا بازسازی شیوه رهبری تان کمک کند، که در نتیجه نتایج حرفه ای بهتر و رضایت فردی بیشتر کسب کنید.

خودشناسی، اصلی ترین گام به سوی رهبری تأثیرگذار است. مدل های توضیح داده شده در این کتاب، به شما کمک می کنند تا ماهیت درونی تان که در زندگی حرفه ای به طور مکرر و در «لحظات تأثیرگذاری» بروز می کند را بررسی کرده و بشناسید. بررسی رفتارهای رهبری فعلی تان و مقایسه آنها با رفتارهای بالقوه دیگر، می تواند به شما بینشی ارزشمند برای رهبری اثرگذارارائه دهد.

ما این کتاب را برای مدیران و رهبران نگاشته ایم. در واقع، برای آن افرادی که زندگی حرفه ای شان، به تأثیرگذاری بر دیگران وابسته است. با این وجود، مخاطبین دیگر نیز این کتاب را آموزنده و مفید خواهند یافت. مشاورین می توانند مطالب این کتاب را در جهت شناخت بهتر مجریانی که پرورش می دهند به کار گیرند. متخصصان منابع انسانی می توانند از این کتاب برای توسعه و بهبود برنامه های توسعه اجرایی شان بهره گیرند. دانشکده ها می توانند از این کتاب به عنوان متنی چالش برانگیز و محرک در رابطه با موضوع آموزش رهبری یا تحقیقات مدون در این زمینه، برای دانشجویان شان استفاده کنند.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *