آموزش‌ مهارت‌های زندگی

دوره پاکسازی آگاهی | راز قدرت درون انسان چیست؟ + ویدئو

مدت دسترسی
همه مراحل
92 درس
امتحان 0
15 دانش آموز

گاهی شما نیاز دارید تا نیاز دارید تا با خردمند درونتان ارتباط برقرار کنید. در دوره پاکسازی آگاهی مقدمات این اتقاق فوق‌العاده را فراهم می‌کنیم

تصور کنید روزی است پر از هیاهو و شلوغی. ذهنتان درگیر چه‌کنم‌هایی است که ریشه در گذشته دارد و از نگرانی بابت آینده ایجاد شده. بابت این نگرانی‌ها افکارتان مسموم شده و گاهی رفتارهای مخرب نشان می‌دهید. احساس تنهایی می‌کنید و نمی‌دانید تاوان چه اشتباه‌هایی را پس می‌دهید و نمی‌دانید چگونه از رخ دادن این اشتباه‌ها در آینده جلوگیری کنید. گفت‌وگوهای ذهنی‌تان اغلب منجربه خودتخریبی و نارضایتی از خودتان و زندگی‌تان شده. در چنین وضعیت‌هایی نیاز دارید که به آرامش و صلح با خودتان برسید. نیاز دارید با پاکسازی ذهن و جسم خود را بازیابی کنید. آنچه نمی‌دانید در راز قدرت انسان درون انسان‌هاست. 

نیاز دارید تا با خردمند درونتان ارتباط برقرار کنید.

 

خردمند درون کیست؟ چه کمکی به ما می‌کند؟

ضمیر ناخودآگاه ما انسان‌ها می‌تواند در برهه‌هایی از زندگی ما را برای رسیدن به صلح با خودمان و جهان اطرافمان راهنمایی کند. این راهنمایی‌ها از رابطه‌ی روح معنوی‌مان با انرژی مطلق دنیا ایجاد می‌شود. دلیل بسیاری از مشکلات ما در احساس تنهایی معنوی، نبودن اعتمادبه‌نفس و عزت نفس و خودکم‌بینی‌ها ناشی از عدم ارتباط صحیح با ناخودآگاهمان است. در نتیجه شناخت کافی از خود حقیقی‌مان نداریم. وقتی همیشه طبق نظر و خواسته‌ی دیگران رفتار می‌کنیم ارتباطمان با ناخودآگاه ضعیف‌تر می‌شود و از حقیقت خودمان دور می‌شویم. این عامل بسیاری از احوالات بد و نداشتن کنترل روی رفتارهایمان است.

راه حل چیست؟

نوشتن یکی از بزرگ‌ترین درمان‌ها و موهبت‌هایی است که در عین سادگی، به‌صورت رایگان در اختیار تمام ما قرار گرفته. ما از طریق نوشتن می‌توانیم با ضمیر ناخودآگاهمان ارتباط برقرار کنیم و ناملایمات و احوالات بدمان را ریشه‌یابی کنیم. این کار نیاز به تمرین و پیوستگی دارد. آنچه که در دوره‌ی پاکسازی آگاهی برای شما در نظر گرفته‌ایم در جهت ایجاد همین پیوستگی است.

در دوره پاکسازی آگاهی چه می‌آموزیم؟

در دوره پاکسازی آگاهی، قوانین حاکم بر زندگی را یاد می‌گیریم و با رعایت این قوانین هوشیاری و توجه به زندگی را پیدا خواهیم کرد.
در دوره پاکسازی آگاهی می‌خواهیم به لایه‌های عمیق‌تر ضمیر ناخودآگاهمان بریم، جایی خارج از محدوده‌ی تسلط بر آگاهی‌مان برای ارتباط با خرد برتر و بیدارکردن خردمند درون. لازمه ارتباط با خردمند درون این است که آهسته‌تر و با توجه بیشتری به جزئیات زندگی نگاه کنیم.
در دوره پاکسازی آگاهی، به‌وسیله نوشتن با خردمند درون رابطه برقرار می‌کنیم تا آن بخش از وجود ما فعال شود و ما را در موقعیت‌های مختلف راهنمایی کند.
در پاکسازی آگاهی یاد می‌گیریم از دنیای بیرون که ذهن ما را پراکنده و مشغول نگه می‌دارد، فاصله بگیریم و بر دنیای درون متمرکز شویم. این سفر به درون، برای ما سکوت و آرامش به ارمغان می‌آورد تا کمی با خودمان خلوت کنیم.

برخی از سرفصل‌های این دوره:

  • از چه چیزهایی می‌ترسید
  • تواضع و فروتنی
  • قانون کارما
  • حس حضور خداوند
  • نگرانی‌هایم را چگونه هدایت کنم
  • ارتباط با خرد برتر
  • قانون عفو بخشایش
  • مراقب خودگویی‌هایتان باشید
  • فرق مدیتیشن و مراقبه
  • زندگی آگاهانه

و…

مزیت این دوره:

محدودیت زمانی برایتان وجود ندارد.

محتوای این دوره همیشه در دسترس شماست و می‌توانید بارها و بارها آموزش‌ها را ببینید.

 

راهنمای ثبت نام در دوره:

پس از انتخاب دوره، گزینه‌ی ثبت‌نام را بزنید.

بلافاصله پس از خرید، دوره برای شما باز می‌شود.

اگر در سایت حساب کاربری دارید، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتان خرید را ادامه دهید.

در غیر این‌صورت با تکمیل فرم اطلاعات، حساب کاربری خود را بسازید و خرید را انجام دهید.

سپس دوره‌ی خریداری شده در حساب کاربری شما در بخش «دوره های من» قابل مشاهده است.

 

لازم به ذکر است که این دوره به صورت آنلاین قابل استفاده است و امکان دانلود برای آن وجود ندارد.

 

محتوای این دوره همیشه در دسترس شماست و می‌توانید بارها و بارها آموزش‌ها را ببینید.

 

پیشنهاد ما برای اثرگذاری آموزش:

پیشنهاد ما این است که جلسات را با فاصله ببینید و حتماً از آموزش‌ها نت‌برداری کنید.

انجام تمرینات گفته شده در دوره، در روند رشد و تغییرتان نقش به‌سزایی دارد.

اگر در حین دوره برایتان مشکل یا سوالی پیش آمد می‌توانید در سایت برای ما بنویسید. اگر برای امتخاب دوره‌ی مناسب نیاز به مشاوره دارید با شماره‌ی ۷-۸۸۸۴۰۰۵۶ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

آواتار کاربر
دکتر ویدا فلاح روانشناس و مدرس مهارت های زندگی است که فعالیتش را در این حوزه از سال ۱۳۷۷به طور رسمی آغاز کرد.