آموزش‌ مهارت‌های زندگی

تحقیر از طرف خانواده - خانواده سالم

آدمهایی هستند که در ما احساسات منفی ایجاد می کنند و توجهی به بازخورد محیط ندارند.شرایط را نمی سنجند و به راحتی اطرافیان خود را زخمی می کنند.

پرخاشگر هستند. کنترلگر هستند. قهرهای فراوانی دارند. قهرهایی که طرف مقابل را ناراحت می کند. عیب جویی می کنند. سرزنش می کنند. مقایسه می کنند.

اگر با چنین آدمهایی در ارتباط هستید مراقب روانتان باشید. هوشیار باشید و انتخاب کنید.

ادمهای سمی …

 

برای ادامه ویدئو با ما همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر به دوره خشم و پرخاشگری مراجعه کنید

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

اشتراک گذاری:
Telegram
WhatsApp
Email
Facebook
Print
به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید

2 پاسخ

  1. آدمهایی هستن که میان می گن پشت سرت چه چیزهایی گفته شد. و من هم عصبی و ناراحت می شدم . ولی از این ببعد به نظرتون باید بهش بگم حرفایی که پشت سرم می گن و بهم نگو.چون فقط ناراحتم می کنه و هیچ کاری هم که در برابر اون حرفا نمی تونم بکنم پس دیگه بهم نگو.خوبه به نظرتون ؟

  2. من یک خانم ۳۷ ساله هستم و پدرم دقیقا تمامی ویژگی های یک آدم سمی رو داره و همیشه و در تمام مراحل زندگیم حتی بعد ازدواج و حتی بعد از جدائیم به شدت اثرات مخرب در روح و روان و زندگی من داشته و دارد،ولی الان به خاطر وابستگی بیش از حد و غیر عادی پدرم به دخترم که تنها نوه اوست و ۷ سال دارد،نمیدونم چطور خودم رو از اینهمه انرژی منفی و سم دور نگه دارم،البته دوسال است که از ایران خارج شدم و با دخترم زندگی میکنم ولی فایده ای نداشت چون دائم به دیدن ما میاد چندین هفته میماند،الان فقط سکوت میکنم و سعی میکنم خودم رو از انرژی های منفی و کنترلگر بودن بیش از حد او دور نگه دارم و خیلی خیلی تلاش میکنم تا نتواند آسیبی که به من زده شد به دخترم بزند چون همیشه محبت بیش از حد و حمایت های بیش از حدش مخرب بوده و من الان در این سن متوجه شدم،پس سعی میکنم و امیدوارم بتوانم دخترم را محافظت کنم

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *