0

ازدواج نکنید.

ازدواج نکنید برای ازدواج آماده شوید، برای ما شدن آماده شوید، وضعیت شما در زمانی که مجرد هستید و یک من هستید تا زمانی که می خواهید ما شوید باید فرق داشته باشد. شما برای ما شدن باید آماده شوید.
آدمها دنیای بیرونشان را آماده می کنند و تدارک می بینند در صورتی که در دنیای امروز ملزومات ازدواج به این سادگی نیست. ما باید از لحاظ ذهنی، روانی و رفتاری برای یک ازدواج موفق آماده باشیم، ما ذهن آماده برای روبه رو شدن با برخورد خانوده همسر را نداریم و در برابر انتقاد شکننده هستیم.
برای ازدواج باید آماده شویم و روی حس ارزشمندی خود کار کنیم، که در برابر انتقادات عصبی و آشفته نشویم. هوش هیجانی را بالا ببریم زیرا وقتی می توانیم بر روی هیجانات شناخت داشته باشیم و می توانیم به آنها توجه کنیم.
فردی که نیازهای خودش را نمی شناسد و دلایل موجهی برای ازدواج ندارد نباید ازدواج کند زیرا تشکیل خانواده دادن نیازمند علاقه و اشتیاق است که وقتی آن را به دست می آورید توانایی نگه داشتن آن را داشته باشید و برای نگهداری آن باید مهارت های زیادی کسب کنید.

برای بالا بردن حس ارزشمندی از دوره عزت نفس و بالا بردن آگاهی درباره ازدواج از دوره شناخت قبل از ازدواج استفاده کنید.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *