آموزش‌ مهارت‌های زندگی

عزت نفس و دوست داشتن خود

ازدواج نکنید برای ازدواج آماده شوید، برای ما شدن آماده شوید، وضعیت شما در زمانی که مجرد هستید و یک من هستید تا زمانی که می خواهید ما شوید باید فرق داشته باشد. شما برای ما شدن باید آماده شوید.
آدمها دنیای بیرونشان را آماده می کنند و تدارک می بینند در صورتی که در دنیای امروز ملزومات ازدواج به این سادگی نیست. ما باید از لحاظ ذهنی، روانی و رفتاری برای یک ازدواج موفق آماده باشیم، ما ذهن آماده برای روبه رو شدن با برخورد خانوده همسر را نداریم و در برابر انتقاد شکننده هستیم.
برای ازدواج باید آماده شویم و روی حس ارزشمندی خود کار کنیم، که در برابر انتقادات عصبی و آشفته نشویم. هوش هیجانی را بالا ببریم زیرا وقتی می توانیم بر روی هیجانات شناخت داشته باشیم و می توانیم به آنها توجه کنیم.
فردی که نیازهای خودش را نمی شناسد و دلایل موجهی برای ازدواج ندارد نباید ازدواج کند زیرا تشکیل خانواده دادن نیازمند علاقه و اشتیاق است که وقتی آن را به دست می آورید توانایی نگه داشتن آن را داشته باشید و برای نگهداری آن باید مهارت های زیادی کسب کنید.

برای بالا بردن حس ارزشمندی از دوره عزت نفس و بالا بردن آگاهی درباره ازدواج از دوره شناخت قبل از ازدواج استفاده کنید.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

اشتراک گذاری:
Telegram
WhatsApp
Email
Facebook
Print
به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *