0

س.ب

من قبلا خیلی آدم عجولی بودم و زمانی که برام مشکلی پیش میومد به شدت ابراز نارضایتی می کردم و از خودم می پرسیدم “چرا من؟” “چرا این اتفاق برای من رخ داد؟” و خودم رو با این افکار پریشون می کردم. دائم ترس داشتم حتی در شرایط خوب زندگیم. همش منتظر بودم که یه اتفاق بد برام پیش بیاد و کل زندگیم رو تغییر بده.
وقتی با خانم فلاح آشنا شدم و بعد از کلاساشون متوجه تغییر احساسم نسبت به زندگی و تغییر باورهام شدم. احساس کردم زندگی برام معنی داره و هدفمند شدم، دلیل وجود مشکلاتم رو متوجه شدم و عمیقا درک کردم که هیچ رویدادی اتفاقی نیست و مشکلات میایند که به ما درسی بدهند و تا درسشون رو نگیریم دوباره تکرار می شوند.
در ارتباطاتم تغییرات بسیاری بوجود اومد و من واقعا همه اطرافیانم رو با منطقی و عاقلانه رفتار کردن هام تو این مدت شگفت زده کردم.
یکی از کارایی که از خانم فلاح یاد گرفتم این بود که افکارم رو بنویسم، شاید یه کم زمان بر بود یاد گرفتن و انجام دادنش ولی واقعا ارزششو داشت. نوشتن خیلی آروم میکنه ذهنم رو و واقعا لذت بخشه برام.
یکی از بزرگترین درس ها از این کلاسا برای من این بود که یادگرفتم دیگران رو کمتر قضاوت کنم و هوشیارتر زندگی کنم، غر نزنم و از شرایط خودم لذت ببرم حتی از کارای روزمره و ظاهرا ساده.
در کل زندگی من نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده و دستاوردهای بسیاری دارم. خیلی ممنونم از شما خانم فلاح که با اطلاعاتی که به ما میدید باعث تغییرات خوشایندی در زندگیمان میشید. امیدوارم که موفق باشید و می دونم که عالم زحماتتون رو جبران می کنه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *