آموزش‌ مهارت‌های زندگی

 

بحث معنوی یعنی نگاه و رویکرد معنوی به زندگی خودمان.

یعنی دوتایی وجود ندارد، یعنی جهان بیرون و درون نداریم. واقعیت این است که یک شبکه بهم پیوسته وجود دارد که هر لحظه پیام هایی از یک نقطه به نقاط دیگر ارسال می شود.

اگر باور کنید که یک  وحدت و یکپارچگی وجود دارد، که این اجزاء به ظاهر جدای دنیا را به هم دیگر پیوند می دهد و زمانی که شعور انسانی متوجه ی این پیوند شود و آن را درک کند قدرت فوق العاده زیادی پیدا می کند برای آفرینش گری. ما خالق و آفرینش گر زندگی خودمان هستیم. یعنی ما می توانیم زندگی دلخواه خودمان را بسازیم.

ما انسانها قدرت فوق العاده زیادی برای ساختن زندگی ایده ال داریم، اما از ابزار و امکاناتی که در اختیار داریم خیلی کم و ضعیف استفاده می کنیم. ما توسط ذهن به چیزهایی تمرکز می کنیم که دوست نداریم، چیزهایی که ناراحتمان می کند بیشتر اوقات توجه ما را جلب می کنند و وقتی به آن موارد فکر می کنیم دچار احساسات منفی می شویم و حالمان بد می شود و این احساس منفی یعنی ارتعاشاتی که به عالم می فرستیم که خود این ارتعاشات جاذب موقعیت هایی با همین فرکانس است.

چقدر هوشیار هستید به اینکه در هر لحظه چه کاری را انجام می دهید؟

برای اطلاعات بیشتر به دوره ذهن آگاهی و دوره شفا و معنویت مراجعه کنید.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

اشتراک گذاری:
Telegram
WhatsApp
Email
Facebook
Print
به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *