آموزش‌ مهارت‌های زندگی

کتاب محرک ها، راهکارهایی برای تغییرات ماندگار

محرک ها، راهکارهایی برای ایجاد تغییرات ماندگار

چرا معمولا در تغییر کردن ناموفقیم؟
چگونه می توانیم تغییر را برای خودمان ساده کنیم؟
بر چه اساسی انتخاب می کنیم که چه چیزهایی را در خود تغییر دهیم؟
چگونه رفتار کنیم تا اطرافیان تغییر ات ما را بپذیرند؟
چگونه عزم خود را جزم کنیم تا برای این چالش همیشگی آماده باشیم و به همان فردی تبدیل شویم که می خواهیم باشیم؟
این کتاب به شما کمک می کند تا:
به آن شخصیتی که مایلید داشته باشید نزدیک تر شوید.
پشیمانی کمتری را تجربه کنید.
محیط اطراف ما تنها یک فضای بی شکل و بی جان نیست. چیزی بدیهی مثل هوای اطراف نیست که آن را استنشاق می کنیم و در حین کارهای روزانه نادیده اش می گیریم . محیط پیرامون ما یک مکانیزم تحریک کننده دائمی است. تاثیر آن روی رفتار ما آنقدر چشم گیر است که نمی توان نادیده اش گرفت. توجه به آن به عنوان یک موجود زنده یک استعاره ی فانتزی نیست بلکه یک استراتژی است که به ما اجازه می دهد ببینیم با چه چیزی روبرو هستیم.
همه این تعریف ها بدین معنا نیست که محیط در همه ی موقعیت ها عامل بدی است. محیط اطراف ما میتواند فرشته ای روی شانه ما باشد که ما را به انسان بهتری تبدیل می کند. مثل وقتی که خودمان را در یک مجلس عروسی یا جشن و مناسبتی می بینیم که احساس شادی سراسر سالن و آدم ها را پر کرده است. همه مشغول در آغوش گرفتن یکدیگرند و قول می دهند که به زودی با هم تماس بگیرند. البته چنین احساسی به محض بازگشت به زندگی معمول به عبارت دیگر وقتی خودمان را در یک محیط متفاوت می بینیم از بین می رود. این تغییر محیط ما را دگرگون می کند. قول هایمان را فراموش می کنیم و به آنچه گفته ایم متعهد نمی مانیم. با کسی تماس نمی گیریم. تفاوت ایجاد شده در ما از یک محیط به محیط بعدی واضح تر از این نمی تواند باشد.

تهیه کتاب محرک ها

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

اشتراک گذاری:
Telegram
WhatsApp
Email
Facebook
Print
به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *