آموزش‌ مهارت‌های زندگی

دوره رابطه بدون خیانت

مدت دسترسی
همه مراحل
9 درس
امتحان 0
76 دانش آموز

ازدواج (یا رابطه عاطفی همراه با تعهد) بخشی از زندگی ما است. و همه ما مایلیم این رابطه، موفق و توام با احترام، اعتماد و صداقت باشد.
اما این روزها که موضوع خیانت، موضوعی است که زندگی زوج های بسیاری را درگیر کرده است، یا نگرانی زوج های متعددی در این باره وجود دارد، باید سعی کنیم با نگاهی منطقی، بالغانه و تحلیلی به این موضوع توجه کنیم تا سبک زندگی مان را طوری برگزینیم که احتمال بروز خیانت در رابطه مهم مان به حداقل برسد و بتوانیم رابطه ای توام با عشق و آرامش در کنار همسر و شریک زندگی مان داشته باشیم.

این دوره، با تعریف خیانت شروع می شود، چرا که تعریف و تعیین مرزهایی که خیانت از آنجا شروع می شود در تشخیص آن بسیار تعیین کننده است. سپس به عواملی که باعث می شود هر یک از طرفین رابطه به سمت خیانت کشیده شود به طور مفصل شرح داده می شود.
در ادامه، برای جلوگیری از خیانت در رابطه، هم برای خود فرد و هم طرف مقابل او، راهکارهایی ارائه می شود.
این دوره فشرده و بسیار کابردی با نقد فیلم Perfect Strangers (کاملا غریبه ها) شروع شد که برای درک بهتر مثال هایی از این فیلم، پیشنهاد می شود آن را تهیه و مشاهده نمایید.

رابطه مانند گیاهی است که نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد تا سالم باقی بماند و رشد کنند و به بار بنشیند. اگر وارد رابطه ای شدید که برایتان اهمیت دارد، به خودتان، به رابطه تان و مهارت های ارتباطی تان توجه کنید و آنها را تقویت کنید.

این دوره شامل 380 دقیقه آموزش صوتی است.

زندگی خوب ساختنی است. آن را آگاهانه بسازیم.

راهنمای ثبت نام در دوره

پس از انتخاب دوره گزینه ثبت نام را بزنید

اگر در سایتمان حساب کاربری دارید پس با وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتان خرید را ادامه دهید

در غیر اینصورت با تکمیل فرم اطلاعات، حساب کاربری خود را بسازید و خرید را انجام دهید.

پس از خریدتان، دوره ی خریداری شده در کاربری شما در بخش ” دوره های من” قابل مشاهده است.

لازم به ذکر است که این دوره به صورت آنلاین قابل استفاده است و امکان دانلود برای آن وجود ندارد.

و بلافاصله پس از خریدتان دوره برایتان باز می شود اما نکته مهم این است که این دوره همیشه در دسترس شماست و شما می توانید بارها بارها جلساتتان را ببینید و محدودیت زمانی برایتان وجود ندارد.

پیشنهاد ما این است که جلسات را با فاصله ببینید و حتما از جلسات نت برداری کنید

و انجام تمرینات گفته شده در دوره، در روند رشد و تغییرتان نقش بسزایی دارد.

اگر در حین دوره برایتان مشکل یا سوالی پیش آمد می توانید در سایت برایمان بنویسید و یا برای گرفتن مشاوره برای انتخاب دوره مناسب می توانید با شماره های 88840056-7 تماس بگیرید.

.

آواتار کاربر
دکتر ویدا فلاح روانشناس و مدرس مهارت های زندگی است که فعالیتش را در این حوزه از سال ۱۳۷۷به طور رسمی آغاز کرد.

7 پاسخ

  1. من در این دوره حضوری شرکت کردم و اخیرا دوباره آنلاینش رو شرکت کردم تا مطالب رو مرور کنم و می تونم بگم نکاتی که از این دوره یاد گرفتم عالی بوده و هم من و همسرم با صداقت و اعتماد داریم از رابطه مون مراقبت می کنید. حرفی که شما زدید آویزه گوشمون هست که رابطه رو باید همیشگی ازش مراقبت کرد. مثل حمام رفتنه. نمی شه گفت من یکبار حمام میرم و تمیز میشم برای همیشه. همونطور که هر روز به بهداشت می رسیم، به رابطه هم هر روز باید رسیدگی کرد تا خوبو قشنگ بمونه و احترام ها حفظ بشه توش. خوشحالم و ممنونم از دوستی که شما رو به من معرفی کرد و خدا رو شاکرم که ازتون این همه نکته خوب برای بهتر زندگی کردن یاد گرفتم و بازم دارم می گیرم.

  2. این دوره واقعا کاربردی و اثرگذار بود. من فهمیدم چقدر چقدر نکته هست که در ارتباطاتم بلد نبودم و اشتباه رفتار می کردم. کنترل گری زیاد یا توقعاتی که فقط خودم رو اذیت می کرد و همسرم رو ازم دور می کرد. چقدر پشیمونم که این مباحث رو زودتر یاد نگرفتم و بزرگترا هم خودشون بلد نبودن که بهم بگن. ممنون از آموزش فوق العاده و نکات بسیار کاربردی این دوره. متشکرم که این موضوعات بسیار مهم رو انقدر عالی و با روش و راه حل عملی آموزش می دهید. سلامت باشید.

  3. خانم دکتر آنقدر از شما آموخته ام که نمیتوان شمارش کرد. برای تولد امسالم این دوره را به خودم هدیه دادم
    فقط میتوانم بگویم با شرکت در این دوره در زندگیم معجزه رخ داده، نکات خیلی مهمی را یاد گرفتم. چندین بار گوش دادم و هر دفعه یک نکته جدید یاد گرفتم. برای بهبود رابطه ام با آدمهایی که دوستشون دارم این دوره را تهیه کردم. مخصوصا در سر فصل چگونه با خیانت برخورد کنیم تازه متوجه اشتباهاتم شده که چقدر عجولانه تصمیم میگرفتم.
    خدا خیرتون بده که راه را بهمون نشان دادید.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *