آموزش‌ مهارت‌های زندگی

راه های رسیدن به موفقیت

همه ما برای موفق شدن تلاش می‌کنیم، اما خیلی از آدمها تلاششان هیچ برنامه خاصی ندارد. شما باید تمام ابعاد وجودیتان را در نظر بگیرید. برای موفقیت ظرفیت دارید؟ گنجایش بزرگ شدن دارید؟
اولین ویژگی فرد موفق یادگیرنده بودن اوست، او هرگز از واژه‌ی ” خودم میدانم ” استفاده نمی‌کند، از هر کس و هر چیزی یاد می‌گیرد، همیشه کنجکاو است، علاقمند به یادگیری است.
یکی از ابزارهای مهم یادگیری کاغذ و قلم است و یادداشت برداری در طی روز و در آخر شب مرور کردن آنها می‌باشد، سوالاتی که در ذهن شما ایجاد می‌شود را یادداشت برداری کنید.
دومین ویژگی فرد موفق این است که در هر شرایطی، در هر سن و سالی، با هر تحصیلاتی در ذهنش سوالاتی پیش می‌آید. چون با مشکلات روبه‌رو می‌شوند. حل مشکل یعنی رشد کردن. شما اگر حامیان قوی داشته باشید و مسئولیت ناراحتی و مشکلات شما را به عهده بگیرند و اسم آن را دلسوزی بگذارند مانع از رشد شخصیتی شما می‌شوند زیرا با حل کردن مشکلات است که رشد می‌کنیم و نیاز داریم که با مشکل روبه‌رو شویم.
مشکلات ما، روان ما را بزرگ می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر از دوره موفقیت و شادمانی استفاده کنید.

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

اشتراک گذاری:
Telegram
WhatsApp
Email
Facebook
Print
به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *