آموزش‌ مهارت‌های زندگی

ویروس کرونا

ویروس کرونا

از دید یک پزشک ویروس کرونا تعریفی دارد و بسیار کشنده و خطرناک است.

حالا شما چه می گویید. من به این موضوع فکر کردم. اینکه چقدر قوی و نادیدنی ، هوشمندانه خود را تغییر می دهد و انسان هوشمند امروز که ابر کامپیوتر ها را ساخته و اتم را می شکافد و به فضا سفر می کند را غافلگیر کرده. آدمها پر از ترس و نگرانی درباره خود و خانواده شان شده اند.

میگویند علت بروز آن استفاده از غذاهایی از حیوانات درنده و نامناسب بوده و خیلی چیز های دیگر

اما ویروس آمد که بگوید لازم نیست شما آدمها سلاحهای هسته ای خود را به رخ یکدیگر بکشید و قدرت نمایی کنید که می توانید زمین را بیشتر از بقیه نابود کنید.

همه شما که بر علیه هم شاخ و شانه می کشید حالا با هم متحد شوید و بدانید نیرویی برتر از شما، گرچه حتی به چشم هم نمی آید، می تواند ذهن و جسم تان را آلوده و مسموم کند. احساس امنیت و آینده نگری تان را بگیرد و آن قدرتی را که مدتها برایش سرمایه گذاری کرده بودید خنثی کند! راستی چه شد؟

اینجا دیگر مسئله ذهن است و قدرت روانی، عدم وابستگی به داشته ها و پذیرش اینکه همه این رخدادها از آن من است، ما ایجاد کردیم.

فیلم z با بازی برد پیت را یادتان هست؟ حتماً آن را ببینید!

انواع فیلم ها و سریالهایی که نشان دهنده نابودی زمین و انسانها بدست آدمهای دیگر است و آن تخیلات، فقط پول به جیب سازندگان و بازیگران آن فیلم ها نکرد بلکه در ذهن همه ی بیننده ها، اگر و شاید و وااای خدا نکنه ایجاد کرد.

و قدرت هیجانات تولید شده را دست کم گرفتیم و عشق و سازندگی را فراموش کردیم ما بر علیه خودمان اقدام کرده ایم حالا کی می خواهیم تغییر را آغاز کنیم.

کرونا بیماری جدیدی نیست که عامل نابودی انسانها می شود. کرونا مدتها قبل شکل گرفته توسط سرمایه گذاران و افرادی که بدنبال قدرت و برتری و بدست آوردن و بزرگتر شدن بودند و هستند تا زمانیکه محتوای ذهنهای ما تغییر نکند محیط مان پاک نمی شود. عاشقانه زیستن را تمرین کنید.

ویروس کرونا محصول ذهنهای مسموم ماست.

به امید داشتن عشق و آرامش در جهان

🔹🔹دکتر ویدا فلاح🔹🔹

 

به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

دکتر ویدا فلاح در اینستاگرامدکتر ویدا فلاح در تلگرامدکتر ویدا فلاح در آپاراتدکتر ویدا فلاح در یوتیوبدکتر ویدا فلاح در فیسبوک

اشتراک گذاری:
Telegram
WhatsApp
Email
Facebook
Print
به ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید

یک پاسخ

  1. به شدت تاثیر گزار خوشحالم کسانی در نیا هستند که چنین نگاه متفاوتی دارند
    وقتی مطلبتون رو خوندم اواخرش بغض گلومو گرفت و حس زیبا و عجیبی رو تجربه کردم
    بابت این تجربه از شما ممنونم

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *